Ze světa

V této sekci najdete podle mého názoru klíčové zprávy a analýzy ze světa, které mohou mít přímý vliv na naše životy.

Firma Pfizer používá při prodeji vakcín proti státům různé nátlakové metody

Podle zprávy americké Public Citizen jde firmě v prvé řadě o zisky a ne o zdraví občanů. Pfizer je jedna z nejvíce trestně stíhaných farmaceutických firem. Od roku 2000 Pfizer zaplatil na pokutách přes 4.5 mld dolarů.

Zdroj The Seattle Times

CIA plánovala únos a zabití Juliana Assange

ACLU, Amnesty International, Human Rights Watch a další organizace žádají jeho okamžité propuštění.

Zdroj Freedom of the Press Foundation

Havanský syndrom dál obchází svět včetně našich sousedů. USA pořád tápou

Ovládání mysli na dálku pomocí elektromagnetických vln je dlouhodobou realitou. To může ohrozit zdraví a životy lidí. Americká vláda se rozhodla prozkoumat tyto případy, které se staly na jejich ambasádách. Elektromagnetické vlny se však také mohou použít k manipulaci lidí. Vyhledejte si např. projekt o ovládání mysli pod názvev MKUltra.

Zdroj Seznam

Americký advokát, který vyhrál v Ekvádoru proti Chevronu soud (ropné znečištění), skončí pravděpodobně v USA ve vězení

V roce 2011 vyhrál americký advokát soud a Chevron byl povinen zaplatit místním obyvatelům v Ekvádoru $9.5 miliard. Chevron pokutu nikdy nezaplatil. Místo toho se obrátil na americký soud a začal stíhat amerického advokáta. Ten i přes velkou kritiku Amnesty International a OSN pro lidská práva má nyní skončit ve vězení. Bojovat proti globálním korporacím se holt nevyplácí. Doporučuji shlédnout skvělý film Dark Waters.

Zdroj The Guardian

Americký ústav zdraví přiznal šlechtění virů ve Wuhanu - Fauci to nejednou popřel

Americký ústav zdraví NIH přiznal, že poskytnul grant $3.1 na projekt "Pochopení vzniku rizika koronaviru z netopýrů." Tento projekt se realizoval od roku 2014 do 2019 v čínském Wuhanu. Dr. Fauci podobný výzkum za finanční podpory NIH vehementně popíral. Dokonce i na půdě amerického kongresu. Pokud si chcete přečíst více na toto téma, doporučuji můj článek ze 2020 pod názvem Manipulace s viry. Zamyšlení nad plandemií.

Zdroj New York Post

Rakety, satelity a letadla škodí ozónové vrstvě 

A to především kvůli zplodinám chlorovodíku a sloučenin hliníků. Geo-inženýr a profesor David Keith před cca 10 lety navrhoval vypustit pomocí letadel milióny tun hliníkového prachu do atmosféry, aby se zabránilo globálnímu oteplování.

Zdroj Popular Mechanics

Očkování začíná v některých zemích způsobovat více úmrtí než samotný koronavirus

Úmrtí kvůli očkování nyní prý přesáhlo v Taiwanu úmrtí na koronu (post na twitteru dr. Malone, vynálezce mRNA technologie). Píšu schválně prý, protože objektivně tak jak jsou nejasná úmrtí s/na koronu, podobná logika bude platit i u očkování. Nicméně šokující statistika. 

Zdroj Medical Trend

WHO vydalo dokument k zavádění digitálních pasů

Nový dokument WHO popisuje, jak by státy ve světě měly přejít na digitální očkovací pasy. Jde o další krok k vytvoření policejních států? Materiál finančně podpořily nadace Billa Gatese a pana Rockefellera. Nebyla to ještě koncem roku 2020 konspirační teorie?

Zdroj WHO

Pandořiny papíry odhalují korupci globálních elit

Globální elity si dělají, co chtějí. Kdy to pochopíme? Po Panamských dokumentech a Papírech v rájích další korupční skandál, tzv. Pandořiny papíry (je tam i náš premiér). Věděli jste, že podle Credit Suisse pouze 56 lidí vlastní prakticky polovinu světového bohatství? Ale rychle se pojďme bavit o covidu - to je přece téma number one!!!

Zdroj The Guardian

Očkování nemá vliv na šíření koronaviru

Nově publikovaná studie, která použila data z 68 zemí, zjistila, že očkování nemá statisticky významný vliv na počet případů koronaviru. Ve studii se také uvádí, že CDC hlásí mezi plně očkovanými až 9% navýšení hospitalizací a až 15% navýšení jejich úmrtí (leden až květen 2021).

Zdroj SpringerLink

Protesty za svobodu proti covidové tyranii v západních zemích pokračují

Minulý víkend se konaly další protesty za svobodu, např. v New Yorku (v článku je video) nebo ve Francii již po desátý víkend v řadě.

Zdroj The Epoch Times

Americký Ústav pro kontrolu potravin a léčiv FDA neschválil třetí dávku vakcín k plošné aplikaci. Jen pro občany starších 65 let

Devastující kritiku vakcín si můžete poslechnout ve veřejném slyšení FDA (na youtube pod názvem FDA committee meets to debate and vote on Covid booster shots for the general public-9/17/21). Doporučuji např. od času 4:02:20 do 4:16:30. Bude toto rozhodnutí respektovat i americká vláda?

Zdroj Forbes

Mossad zavraždil iránského vědce pomocí vzdáleně ovládané AI zbraně

Jsou země (a jejich tajné agentury), které vraždí v cizích zemích třeba na ambasádách novináře, na ulicích významné vědce či kontinuálně bombardují civilní obyvatelstvo a svět jen přihlíží (anebo o tom vlastně ani neví).

Zdroj Business Insider

Australská premiérka varuje, že neočkovaní půjdou do karantény

Austrálie zažívá bezprecedentní úpadek demokracie. Lidé jsou prakticky uzamčeni ve svých domovech, nesmí se shromažďovat, cenzura médií je obrovská. Kromě toho, připravovaný zákon dává pověřeným autoritám možnost přidat, změnit, upravit či vymazat vaše data na sociálních sítích. Chystá se také kreditní systém alias Čína, abyste se mohli vůbec na sociální sítě přihlásit. Od března 2020 do konce srpna 2021 umřelo v Austrálii na covid něco přes 1000 lidí.

Zdroj Summit News

Pro zdravé kluky může být očkování škodlivější než samotný covid, tvrdí studie

Zdraví kluci ve věku od 12 do 15 let mají až 6x větší šanci být po očkování diagnostikování na myokarditidu a skončit v nemocnici než kvůli covidovému onemocnění. Chtěl bych upozornit na studii z roku 2012, v které vědci tvrdí, že i lehká myokarditida může mít v horizontu 10 let úmrtnost až 56% (studie pod názvem Myocarditis – Early Biopsy Allows for Tailored Regenerative Treatment)

Zdroj The Guardian 

Taliban pere ve Velké Británii špinavé peníze 

Britská vláda a banky dlouhodobě tolerují praní špinavých peněž Talibanu ve Velké Británii. Podle fenoménu nových válek, přínosy z dlouhodobých konfliktů jsou pro různé zúčastněné strany (vlády, firmy, banky, neziskovky…) větší než mír a stabilita. Děje se tohle právě v Afghánistánu? Doporučuji dokument The Spider´s Web Britains Second Empire a prozkoumat skandály Panamských dokumentů.

Zdroj The Telegraph

Izrael, jedna z nejvíce proočkovaných zemí na světě, se připravuje na čtvrtou dávku 

Přes 60% obyvatel již dvě dávky má. Nicméně Izrael patří k zemím s největší počtem úmrtí a nakažených covidem na milión obyvatel. Proč?

Zdroj The Daily Mail

Taliban chce inkluzivní Afghánistán, tvrdí britský generál

Afghánské divadlo pokračuje, nejvíce však trpí obyčejní lidé. Včerejší terorista je nyní přítelem a v budoucnu zase možným nepřítelem. Jestli Vás to překvapí, prostudujte si fenomén nových válek. Britský generál tvrdí, že Taliban chce inkluzivní Afghánistán. A dodal, že bychom je neměli nazývat nepřáteli.

Zdroj INDEPENDENT

Důvěra v média rapidně upadá 

Méně než polovina Američanů věří tradičním médiím. A sociálním médiím věří 27%. A 56% Američanů souhlasí s tvrzením, že "Novináři úmyslně klamou veřejnost,..."

Zdroj Axios

Překvapivé rozhodnutí ve Velké Británii k očkování dětí

Britský poradní výbor vlády pro očkování JCVI vydal stanovisko, v kterém nedoporučuje plošné očkování dětí mladších 16 let. „S přihlédnutím na prakticky nulový dopad korony na děti, přínosy očkování v tomto věku nepřevyšují jeho možná rizika.“  

Zdroj GOV.UK

FDA schválilo první vakcínu Pfizerz – Comirnaty (mnoho nesrovnalostí a chaosu)

Americké FDA schválilo vakcínu Pfizeru pod názvem Comirnaty. Nicméně podle šéfredaktora Britského lékařského časopisu BMJ, Peter Doshi, je toto schválení problematické z několika důvodů:1) nedošlo k posouzení expertní komise - jak bylo běžné u vakcín v minulosti;2) k posouzení byla použita stará data a to pouze k 13. březnu 2021 (nová data přitom ukazují radikální snížení účinnosti – např. Izrael 39%) a FDA obvykle neschvaluje vakcíny s účinností pod 50%;3) placebo skupina byla na jaře ukončena, přitom se nacházíme teprve v druhé fázi testování vakcíny - do půlky dubna 2021 byla i tato placebo skupina z 98% proočkovaná. Nemůžeme tedy posoudit rozdíl účinku mezi skupinami;Další články tvrdí, že nejméně další dva měsíce budou lidé očkovaní vakcínami v nouzovém režimu, protože není vakcína Comirnaty na trhu.

Zdroj British Medical Journal

3 ways to disrupt education and help bridge the skills gap

Vstupujeme do čtvrté průmyslové revoluce. Do období digitalizace, umělé inteligence a internetu všech věcí. Do velké transformace vztahů, peněz, práce, všeho kolem nás. Je prý nutné zásadně překopat i systém vzdělávání. Článek byl publikován na stránkách Světového ekonomického fóra. Co si o tom myslíte Vy?

Zdroj The World Economic Forum

Health researchers report funder pressure to suppress results

Podle studie Univerzity Newcastle v Austrálii, mnohé lékařské studie jsou ovlivňovány politickou mocí vlád a průmyslu.

Zdroj Nature Magazine

Questioning a catchphrase: ‘Pandemic of the unvaccinated’

Redaktoři z AP zpochybňují politickou rétoriku o „pandemii neočkovaných.“

Zdroj Associated Press

The Bizarre Refusal to Apply Cost-Benefit Analysis to COVID Debates

Skvělý článek od oceňovaného novináře, Glenn Greenwald. Greenwald se ptá, proč vlády ignorují analýzy přínosů a dopadů covidových opatření.

Zdroj Glenn Greenwald
Contact us